bizuteria-2020.pl

Świecidełka to określenie bardzo szerokie. W jaki sposób można je podzielić? Jak najbardziej przez metal szlachetny, z jakiego pozostają wyprodukowane oraz które kamienie wykorzystano. Teraz jednak zrobimy kategoryzację z uwagi na typ biżuterii.
Naszyjniki są kochane od lat, zarówno poprzez płeć piękną i mężczyzn. Delikatna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zawsze noszona na piersi – kwintesencja damskiego wdzięku.
Złote kolczyki to kolejny gatunek damskich wyrobów z rodzinny biżuterii. Najczęściej produkuje się je ze białego złota. Wyróżniamy kilka rodzajów zapięć, na przykład „Klasyczny”. To one są najczęściej kupowane pod względem produkcji z całej biżuterii.
Sygnety (pierścionki) od lat przystrajają również męską rękę. Wyróżniamy takie klasyczne, choć bywają też modele z kamieniami. Zazwyczaj mają jakąś symbolikę.
Bransoletki to niewielkie łańcuszki jakie kobiety z reguły noszą na dłoń, choć od jakiegoś czasu także na nogę, ostatnimi czasy pozostaje to niezwykle „cool”
Beadsy to typ, który wszedł do naszego kraju ze stylowych Włoch. Koraliki wkładane są w tym systemie na srebrną bransoletę z zapięciem. Z powodu tego, że zawieszki pojawiają się w ogromnej kombinacji typów praktycznie każda bransoletka jest oryginalna.
Na świecie istnieje także edycja pochodząca w Stanach. W której charms pozostają podwieszane do ogniw bransoletki przy użyciu niewielkiego karabinka wspinaczkowego. Przypisano im nazwę charmsy.
Obrączki – należą do rodziny pierścieni. W ostatnim czasie zdecydowanie zyskały na sławie. Wszystkie pary chcą posiadać wzory unikalne także głęboką sentencją.
Zegarki na rękę – nasza ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Nierzadko wybierana i przez facetów. Ważny pozostaje nie wyłącznie metal, ale i mechanizm.
Rodzajów biżuterii jest naprawdę dużo. Kiedy już dokonujemy wyboru często lepiej poszukać niewielką firmę jubilerską. Towary będą dużo lepszej jakości, co więcej także nieco w niższej cenie.

biżuteria 2020