producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze platerowane, czy też złote? Które nabywamy częściej? Ta walka znana jest stosunkowo długo na rynku. W tej chwili postaramy się rozprawić na ten temat. Nie mniej zagadnienie nie wydaje się takie łatwe jak może się wydawać. Te gatunki wyrobów jubilerskich mają ukryte mankamenty, ale także powszechnie znane plusy użytkowania.
Biżuteria prawdziwa – z reguły produkuje się ją z oczyszczonego metalu szlachetnego. Z tego powodu pozostaje sporo droższa. Produkuje się ją obrabiając rudy złota. Jest dużo bardziej prestiżowa oraz dokładnie z tego powodu częściej wybierają ją klienci z klasy średniej. Również znaczące pozostaje lokalizacja jej prezentacji, najczęściej pozostają to salony złotnicze. Pozostaje elegancko wystawiona w podświetlonych, gablotach. W czasie jej zakupu nierzadko dostaniemy eleganckie pudełeczko. W jubilerskim punkcie obsługa z pewnością pozostanie lepsza oraz na wyższym poziomie. Biżuteria ze szlachetnych metali o czym również nie wolno nie pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Sztuczna biżuteria – jest z reguły wytwarzana ze mieszanin metali zwykłych i wykańcza się ją nieznaczną powłoką metalu szlachetnego. Sztuczne wyroby stosunkowo szybko tracą swój wygląd i klienci pozbywają się ich. Ich najpowszechniejsza zaleta to jak najbardziej niewielka wartość sprzedaży. Niestety mówimy, że może uczulać, najczęściej biżuteria z domieszką niklu. Co najważniejsze linie biżuterii platerowane są nadzwyczaj śliczne z uwagi na mieszankę, bez owijania w bawełnę stanowczo prościej ją wytworzyć. Sety W tym przypadku z reguły składają się z 2 części – naszyjnika i bransoletki.
Podsumowując biżuteria prawdziwa jest precyzyjniej zrobiona i nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje poważnie w wyższej cenie, co więcej nie zużywa się w takim tempie jak sztuczna. Z kolei modele biżuterii platerowanej pozostają oryginalniejsze i w niższej cenie. Który rodzaj pozostaje lepszy? Naszym zdaniem sztuczna.

Producenci dodatkow